2018 rok

Menu rwd

Ławka Niepodległości

W dniu 10 września b.r. w odpowiedzi na ogłoszony przez Ministerstwo Obrony Narodowej konkurs złożony został wniosek na realizację Ławki Niepodległości. Zgodnie z założeniami konkursu maksymalna kwota dofinansowania może wynieść 30 000 zł brutto jednak nie więcej niż 80% wartości inwestycji.

„Ławka Niepodległości”  to nowy program Ministerstwa Obrony Narodowej, którego głównym celem jest uczczenie setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Dzięki programowi na terenie całej Polski zostaną wybudowane pomniki upamiętniające tradycję, chwałę i sławę oręża polskiego w formie multimedialnych ławek pomnikowych. Jednym z kryteriów wyboru w konkursie jest wielkość wkładu własnego w realizację przedsięwzięcia. Mając na uwadze powyższe Gmina zadeklarowała chęć  wkładu własnego w wysokości  15.600 zł brutto czyli 40% wartości całego przedsięwzięcia, które zostało oszacowane na 39.000 zł brutto. Chcielibyśmy aby ławka powstała w okolicach wejścia do Centrum Kultury i Czytelnictwa przy ul. Pułtuskiej w Serocku.

W załączeniu przedstawiamy dokumentację techniczną ławki wraz z wizualizacją, która została wyłoniona w drodze konkursu przez MON.

 

wstecz

Powrót do topu strony