2018 rok

Menu rwd

Obiekty OSiR gotowe na wakacje

 

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Serocku realizuje na bieżąco różne przedsięwzięcia związane z utrzymaniem obiektów sportowych na terenie miasta i gminy Serock.

Na plaży miejskiej przeprowadzony został generalny remont placu wodnego polegający na naprawie oraz pomalowaniu całej nawierzchni placu farbami w tęczowych kolorach. Między nowym molo, a wysokim pomostem odnowiono łączący je pomost pływający, przy którym cumują łódki, żaglówki, a w letnie weekendy statek Albatros zabierający chętnych w promocyjne rejsy po Jeziorze Zegrzyńskim.  Odnowione i pomalowane ławki zachęcają do siedzenia i odpoczynku. Niedawno przeprowadzony został również kompleksowy serwis siłowni i  naprawa orbitreka. Plażowicze mogą korzystać ze sprzętu wodnego oraz sportowego dystrybuowanego przez animatorów. Nad bezpieczeństwem kąpiących się, przez cały okres wakacyjny, czuwa WOPR Legionowo, a także nowo zainstalowany system monitoringu. Teren plaży na bieżąco sprzątają pracownicy zatrudnieni przez OSiR.

Na stadionie miejskim, boisko główne po remoncie przygotowane jest  już do otwarcia sezonu rozgrywek piłkarskich miast partnerskich. Przed sezonem letnim, na administrowany przez OSiR obiekt sportowo-wypoczynkowy w Nowej Wsi zakupiono nowy orbitrek. Przeprowadzona też została kompleksowa renowacja boiska w Jadwisinie.

Zapraszamy do korzystania z naszych obiektów i życzymy udanych wakacji.

 

wstecz

Powrót do topu strony