2018 rok

Menu rwd

Rozbiórka za materiał

Rozbiórka za materiał Urząd Miasta i Gminy w Serocku posiada do wykonania prace polegające na rozbiórce budynku mieszkalnego jednorodzinnego usytuowanego na działce nr ew. 71/79 w obrębie Stasi Las gm. Serock. Zapraszamy do zgłaszania się wszystkich zainteresowanych do dnia 21.03.2018 r. włącznie.

Zgłoszenia można dokonać drogą mailową na adres: planowanie@serock.pl, telefonicznie pod nr tel. /22/ 782 88 26, 782 88 31, lub osobiście w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Serocku (pok. 50-52, II piętro).

W ramach wynagrodzenia za pracę przewidujemy przekazanie wykonawcy materiałów pozyskanych w czasie rozbiórki.

Opis budynku mieszkalnego:
    W rzucie prostokątnym budynek o wymiarach 12,12 x 8,0 m z dwiema przybudówkami od strony zachodniej i wschodniej o wymiarach 1,67 x 2,55 m i 1,89 x 2,13 m. Budynek jednokondygnacyjny z poddaszem nieużytkowym, niepodpiwniczony. Fundamenty wylewane do gruntu tworzące cokół (podmurówkę), na których opiera się konstrukcja ścian. Ściany częściowo wykonane w technologii tradycyjnej z cegły, a częściowo jako drewniane szkieletowe. Budynek wykończony na zewnątrz okładziną drewnianą, od wewnątrz częściowo tynkiem wapiennym. Strop drewniany na belkach. W części południowo-zachodniej strop w znacznej dewastacji. Więźba dachowa drewniana płatwiowo-jętkowa podparta ścianami stolcowymi (płatew, miecze, słupy, podwalina) pokryta papą na deskowaniu. Dach dwuspadowy, o kącie nachylenia ok. 33,5°. Brak obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych. Pozostałości po orynnowaniu w postaci stalowych wieszaków. W części zachodniej stolarka okienna i drzwiowa drewniana – w pozostałej części budynku brak, otwory zabite deskami drewnianymi. Podłogi drewniane z desek na legarach na gruncie, pokryte wykładziną PCV. W części obiektu brak podłogi lub jest znacząco zdewastowana. Kominy murowane z cegły pełnej. Wyposażenie w instalacje: instalacja elektryczna.

W załączeniu:
•    opis technologii prac rozbiórkowych,
•    mapa z oznaczeniem budynku,
•    zdjęcia z elewacją.

Ewentualne pytania dotyczące ww. oferty proszę kierować mailowo lub telefonicznie na wskazane powyżej dane do kontaktu.

  • autor: Referat Gospodarki Gruntami, Planowania Przestrzennego i Rozwoju

wstecz

Powrót do topu strony