Główna treść strony Aktualności 2018

Zawodnicy UKS Kucyk Serock wzięli udział w zawodach skokowych w Poczerninie

W niedziele 11 marca zawodnicy UKS Kucyk Serock uczestniczyli w bardzo dobrze obsadzonych zawodach skokowych w Sportowym Klubie Jeździeckim Poczernin. W konkursie Open Debiuty dokładności o wysokości przeszkód 60 - 70 cm wystartowało dwóch zawodników. Izabela Cebo na koniu Milano zaliczyła dwa bezbłędne przejazdy w bardzo dobrym stylu i zajęła ex aequo 1 miejsce w konkursie. W drugim niedzielnym konkursie Open, zwykły o wysokości przeszkód 60 cm również startowało dwóch jeźdźców UKS Kucyk Serock. Po dobrym przejeździe i błędzie po ostatniej przeszkodzie, który kosztował naszego jeźdźca utratę miejsca w pierwszej 10 konkursu Jan Oleksyn na Grappie uplasował się na 21 pozycji. Jako ostatnia w konkursie jechała Izabela Cebo na koniu Milano,  bezbłędnym przejazdem w pięknym stylu walczyła do końca o miejsce na podium,  brakowało jednej sekundy,  ostatecznie Izabela Cebo na Milano zajęła 4 miejsce z czasem 43,45 sek. Warto zaznaczyć,  ze był to konkurs na bardzo wysokim poziomie,  w którym startowało aż 32 par z Mazowsza.