12 i 13 września 2024 r. na terenie cmentarza żydowskiego były prowadzone bezinwazyjne terenowe badania georadarowe. Prace prowadziła fundacja archeolodzy.org na zlecenie Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Dzięki uprzejmości Pana Macieja Rymkiewicza z NID otrzymaliśmy wyniki, które da się streścić następująco:
1. Zdecydowana większość obszaru cmentarza nosi ślady działalności "rolniczej" (nr 6), która spowodowała naruszenie warstw ziemnych i zniszczenie miejsc pochówków; być może było to związane z przygotowaniem (równaniem) w latach 70. XX w. terenu pod rekreację (pobliski ośrodek wypoczynkowy).
2. W północnej-zachodniej i północno-wschodniej części nekropolii zachowało się kilkadziesiąt jam grobowych na głębokości ok. 0,75 m (nr 7 i 8 ).
3. W północno-wschodniej części cmentarza zachował się zarys fundamentów budynku o wymiarach 7,5 x 4 m (nr 4) – być może ohelu (grobu rabina) lub budynku późniejszego.
4. W południowo-wschodniej części nekropolii wykryto strukturę o regularnym kształcie o wymiarach 15 x 12 m (nr 9) – być może ślady po domie przedpogrzebowym lub innym obiekcie.
Elementy oznaczone numerami 1, 2, 3, 5 – to współczesna infrastruktura.